Anglická automobilka Rolls-Royce má na svojom konte už viacero luxusných i športovo ladených automobilov, ktorými dokázala nadchnúť širokú verejnosť. Známe modely pritom rôzne spoločnosti častokrát upravujú podľa svojich predstáv, pričom nie vždy sa výsledok podobá dokonalému automobilu. Inak tomu nebolo ani v prípade kedysi dokonalého Wraitha.„Do parády“ si Rolls-Royce Wraith vzala tentokrát spoločnosť Office-k sídliaca v Japonsku, ktorá na vozidle urobila viacero zásadných zmien. Tou, ktorá udrie do oka azda najviac, je vymenenie pôvodných nárazníkov a prahov za tuningové diely od spoločnosti Wald International. Zmenám sa nevyhlo ani výfukové potrubie, vďaka čomu sa z luxusného automobilu rázom stal poriadne hlučný „traktor“.

Napovedá tomu napokon aj veľkosť kolies, ktoré pochádzajú tentokrát z dielne americkej spoločnosti Forgiato. Obrovské 24-palcové kolesá pritom nahradili pôvodné disky dodávané s modelom Wraith, pričom zlatistou farbou dodali samotnému automobilu „kolotočársky“ vzhľad. Pochrómované časti exteriéru pritom nahradili diely práve s nádychom zlatej farby, podobne, ako je tomu v prípade kolies. V kombinácii s bielou karosériou vozidla to pôsobí prinajmenšom extravagantne.

Nechýba predná maska, zlatý držiak ŠPZ ani lem okolo svetlometov, respektíve okien. Samozrejme, zmenám sa nevyhol ani podvozok, ktorý bol poriadne znížený. Aj tieto fakty podčiarkujú bláznivosť samotných Japoncov, ktorí už neraz ukázali, že sa podobných výziev neboja. Páči sa vám vynovený Wraith alebo by ste radšej siahli po jeho pôvodnej verzii?

Zdroj: Carscoops