Máme dobrú správu pre všetkých chlapov, ktorí by si chceli nechať pomačkať hada od kontroverznej Jany z relácie Výmena manželiek. Potetovaná milovníčka plazov si to zatiaľ robí sama, no ak by ste chceli nahradiť jej „zdravé ruky“, mali by ste spĺňať tieto požiadavky!

„Môžem si vyberať, ale som náročná a v tom je ten problém,“ tvrdí na adresu chlapov vymenená manželka, momentálne single Jana. Svoje vysoké požiadavky na muža, ktorému by dovolila, aby pomačkal jej hada, aj upresnila.

jana vymena manzeliek

„V prvom rade musí mať prácu, byť úprimný a zábavný. Musí mať rád moje dievčatá, tolerovať hadov a byť so mnou v Nemecku. Nesmie byť hádavý, mal by to byť romantik a vedieť po nemecky. Samozrejme, musí aj dobre vyzerať, pekne sa obliekať a byť dobrý v posteli. A musí nás všetky tri milovať,“ vyjadrila sa pre extra.cz svojská žena.

Po sklamaniach, ktoré si v ostatnom čase Jana zažila, je vraj ku chlapom dosť nedôverčivá. To je jeden z dôvodov, prečo je sama, no to neznamená, že by zanedbávala svoju náruživú šušku. „Robím si to sama, ruky mám našťastie zdravé. Je to lepšie, než mať nejakého debila,“ podelila sa o pikošku o „ručnej práci“ prostoreká blondína.

Zdroj: extra.cz | Foto: TV nova, Facebook