Pred pár dňami uzrela svetlo sveta oficiálna informácia o začiatku nakrúcania ďalšej časti zo série filmov o agentovi 007. Novinka bude niesť názov Spectre. Vychádza z pomenovania fiktívnej teroristickej organizácie, z príbehu o samotnom Bondovi.Réžie 24. časti sa znovu ujal Sam Mendez, hlavnú úlohu obsadí Daniel Craig známy z posledných troch dielov. Podstatnejšie budú samozrejme ženské úlohy – bondgirls. Meno Monica Bellucci vám predstavovať nemusíme. Ďalšou zo žien agenta s povolením zabíjať bude nie tak známa, ale veľmi atraktívna Léa Seydoux. V neodmysliteľnej úlohe slečny Moneypenny sa znovu predvedie exotická kráska Naomie Harris.

aston martin db10

Ďalšou z neodmysliteľných súčastí sveta agenta 007 je auto. V poslednej snímke Skyfall nejednému z vás trhalo srdce pri pohľade na rozstrieľaný staručký Aston Martin. Pre prichádzajúci film Spectre si tvorcovia pripravili úplnú novinku. Dokonalý Aston Martin DB10. Auto vzniklo ako oslava 50 ročnej spolupráce značky Aston Martin s tvorcami filmu Bond. Superšport s dvanástimi valcami pod kapotou vznikne v limitovanej sérií desať kusov.

Premiéra filmu Spectre je plánovaná na 6. novembra 2015. Dovtedy si pripravte obleky, aby ste sa aspoň sčasti mohli cítiť ako agent s povolením zabiť, nula nula sedem. Či sa vám podarí získať aj Aston Martin a Monicu Bellucci zaručiť nevieme, za pokus to stojí.