Momentálna vládna kríza dáva nádej dostať sa na najvyššie miesta v politike mnohým, či už politikom alebo nepolitikom. Potom, ako sa stoličky vzdalo niekoľko ministrov, spevák Martin Jakubec ukázal, že svojej politickej kariére ešte ani zďaleka nedal zbohom!

Na postoch ministrov Slovenskej republiky už skončil Robert Kaliňák, Lucia Žitňanská či Marek Maďarič. Práve odstúpenie ministra kultúry nakoplo speváka Martina Jakubca k tomu, aby dal opäť najavo, že on je pre Slovensko tým pravým. Napriek tomu, že dostal v minuloročných voľbách do VÚC, v ktorých sa uchádzal o post bratislavského župana, chabých 1219 hlasov (0,67%), zo sebavedomia mu takéto fiasko neubralo a začiatkom marca zverejnil na Facebooku tento príspevok.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Aby toho ale nebolo málo, Jakubec si trúfal zarúbať ešte vyššie! Po piatkovej (16.3.) demisii premiéra Roberta Fica sa už totiž vidí na jeho mieste. Takáto fotografia s popisom: “Ľudia mi hovoria, kedy už??? Moja odpoveď znie, bude aj to vyčkajte,” sa najnovšia objavila na jeho facebookovom profile.

“Ľudia mi hovoria, kedy už??? Moja odpoveď znie, bude aj to vyčkajte.”

Zdroj: Facebook | Foto: Facebook, Pixabay