Fundamentalisti, ktorí sa hrdo hlásia k teroristickým útokom, prehovorili k Európanom a celému západnému svetu. Vo svojom propagačnom časopise Dabiq zhrnuli svoju nenávisť do šiestich stručných bodov.Prečo nás teda Islamisti tak veľmi nenávidia a prečo sa rozhodli terorizovať celý západný svet? Možno ostanete prekvapený, ale fakt, že sa na ich území nachádzajú európske a americké vojská je na rebríčku priorít až na samom konci. Odkaz ISIS z časopisu Dabiq znie nasledovne.

Šesť dôvodov, prečo vás nenávidíme!

Pretože ste neveriaci

V prvom rade vás nenávidíme, pretože ste neveriaci a odmietate jedinečnosť Alaha! Navyše Boha urážate, keď tvrdíte, že mal syna. To, že ste neveriaci, je hlavný dôvod prečo vás nenávidíme, prečo s vami bojujeme! My sme vyvolení k tomu, aby sme bojovali s neveriacimi, až kým sa nepodriadia autorite Islamu. Buď sa stanete moslimami alebo budete platiť džidzju (daň pre nemoslimské obyvateľstvo). Tých, čo si ju budú môcť dovoliť, uvrhneme do hanby a pod našu nadvládu, no necháme ich žiť.

Pretože ste skazená liberálna spoločnosť

Zakazujete veci, ktoré Alah povolil, a povoľujete veci, ktoré Alah zakázal! Dali sme si za cieľ bojovať proti vám a chrániť ľudstvo pred vašim zvráteným a deviantným spôsobom života!

Pretože ste ateisti

Naznášame vás a bojujeme s vami, pretože neveríte v Boha, stvoriteľa! Úžasné javy, ktoré riadia prírodu a vesmír, sa snažíte vysvetliť pomocou vedy, no nechápete, že všetko stvoril múdry a vševediaci Alah!

no

Pretože páchate zločiny proti Islamu

Kým budete zosmiešňovať našu vieru, kým budete urážať našich prorokov vrátane Noema, Abraháma, Mojžiša, Ježiša a Mohammeda, pokiaľ budete páliť Korán a otvorene očierňovať právo šaria, tak dlho sa budeme brániť. Nebude to však transparentmi a protestami, ale nožmi a guľkami!

Schránka 16

Prečítajte si tiež:
Je ISLAM pre Slovákov hrozbou?

 

 

Pretože páchate zločiny na moslimoch

Po celom svete páchate zločiny proti moslimom. Používate bezpilotné lietadlá, stíhačky, zohavujete a zabíjate našich ľudí. Budeme s vami bojovať, zastavíme vraždenie našich mužov, žien a detí. Oslobodíme zajatcov a pomstíme tých, ktorí pre vás trpeli!

Pretože ste obsadili našu zem

Pokiaľ ostane obsadený jediný kúsok zeme, ktorá patrí nám, džihád bude pokračovať a bude osobnou povinnosťou každého jedného moslima!

“Je dôležité aby ste pochopili, že s vami nebojujeme len preto, aby sme vás potrestali. Bojujeme, aby sme vám do životov priniesli skutočnú slobodu a spasenie! Oslobodíme vás od otroctva vašej cirkvi a legislatívy. Od vašich rozmarov a túžob… Prinesieme vám vykúpenie vo viere Alahovej.”  

Zdroj/Foto: Dabiq, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!