Sajad Gharibi je známy ako “iránsky Hulk” alebo “perzský Hercules” a vo svojich 24 rokoch váži neuveriteľných 155 kg, ktoré sú, ako on sám tvrdí, samý sval. Vzpierač Sajad Gharibi si získal popularitu vďaka Instagramu, kde ho sleduje viac než 60 tisíc ľudí. Na fotografickú sieť prispieva svoje zastrašujúce fotografie a sa pýši tým, že udvihne nadhodom 175 kg, čo je viac, ako váži on sám. Na požiadavku svojich odberateľov začal pridávať fotografie, kde k svojmu telu prirovnáva rôzne predmety bežnej potreby, aby dokázal, aký veľký v skutočnosti je. Tento enormný silák taktiež hrdo reprezentuje svoju krajinu v powerliftingu a zúčastňuje sa aj bodybuilding súťaží.

Podľa najnovších informácií sa Sajad rozhodol bojovať proti Islamskému štátu v Sýrii ako dobrovoľník v radoch armády blízkej režimu Bashara-al-Assada. K tomuto rozhodnutiu dospel následne po tom, ako si uvedomil, že sa viac nedokáže nečinne prizerať všetkým vraždám, ktoré má ISIS na svedomí.

Napriek svojmu desivému vzhľadu, ľudia, ktorí ho poznajú, môžu potvrdiť, že má srdce zo zlata a rád pomôže každému, kto si to vyžaduje. Ťažko však povedať, či sa k svojej postave dopracoval naturálne alebo vďaka iným prostriedkom.

persian hulk

persian hulk

iranian hulk

Zdroj|Foto: thesun.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš K
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.