V Los Angeles sa nedávno objavil naozaj zaujímavý inzerát, mladý vývojár z Malibu hľadá pre svoju robotickú “dcéru” gentlemana, ktorý ju zasvätí do tajov milovania. Ak si myslíte, že sa mu ozvali rady zúfalcov, tak ste na omyle! Rozkoš s touto slečnou má totiž jeden veľký háčik! Na otázku, prečo si svoj výtvor Američan neotestuje sám, odpovedal veľmi jasne: “Ja nemôžem, pretože ja som niečo ako jej ocino.” Podľa neho by styk s jeho plechovou slečnou mohol byť klasifikovaný ako incest, a preto sa radšej obzerá po nádejných nápadníkoch.
inzerat robotka

“Zdravím, som inžinier, ktorý zhotovil robota s vagínou. Hľadám niekoho, kto ju pomiluje a nechá ma sa na to dívať. Ja to urobiť nemôžem, pretože som jej otec.”

Takto stručne a jasne znel inzerát, ktorý odradil nejedného záujemcu od prihlásenia sa na tento absurdný experiment. Určite by si to nejeden odvážlivec chcel vyskúšať aj so železnou vagínou, no rozhodne nie pred očami nejakého šialenca! A tak novovyrobenej kráske neostáva nič iné len čakať na svojho princa, ktorý bude zrejme ešte väčším bláznom ako samotný autor.

foto: reprofoto Craiglist