Každý z nás rieši vzťahové problémy po svojom. Niekto alkoholom, niekto rozumným rozhovorom, niekto hádkou a niekto inzerátom na Bazoši. Pozrite si, ako týpek z Čiech menom Lukáš predáva na tomto známom portáli svoju vlastnú frajerku!Inzerát Čecha, ktorý predáva svoju frajerku na Bazoši

„Dobrý deň. Predám svoju 25-ročnú priateľku, prípadne vymením za nejakú peknú, inú, ktorá nebude tak sprostá. Je celkom zachovalá, variť vie, teda pokiaľ vám chutia cestoviny, čínske polievky a párky. Vie tiež samostatne zariadiť veľa vecí, ako napríklad zadĺžiť vás, nabúrať vaše auto či vytočiť vás do nepríčetnosti.”

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

„Meria asi 170 cm, 55 kg a prsia akurát do ruky. Na se* veľmi nie je, teda aspoň pri mne to tvrdí. Rozhodne si ale myslím, že ak nebudeš úplný humusák, tak ti dá. Je to blondína, tvrdí, že nie je, ale v skutočnosti je. Modré oči. Tie má fakt krásne, do tých som sa pred rokmi zamiloval…”

Vie tiež samostatne zariadiť veľa vecí, ako napríklad zadĺžiť vás, nabúrať vaše auto či vytočiť vás do nepríčetnosti. Má hrozne rada deti, myslením je na ich úrovni, takže si s nimi dobre rozumie.

„Spolu s ňou dostaneš aj 90 párov topánok a dve IKEA skrine plné handier. V kúpeľni budeš musieť taktiež nájsť viac miesta než doteraz, pretože má viac drogérie ako predavačky v DM-ku. Auto nemá, ale rada si ho požičia od teba. Má hrozne rada deti, myslením je na ich úrovni, takže si s nimi dobre rozumie. Najlepšie spoznať osobne. 

Značka: Súrne!”

Foto: Facebook, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D