Zabudnite na obmedzenia a aj na to, že zima patrí iba lyžiarom. Se*uálna dovolenka na Slovensku je uznávaná tradícia rovnako ako návšteva liptovskej dediny. Na svahoch sa však pohybujú rozhoďnôžky, ktoré pochopiteľne rozhadzujú nohami nielen, keď nevyberú zákrutu pri zjazde na svahu. Vezmite partiu kamošov a vyrazte na hory, nech sú baby mokré.

 

Loviť je stále najkrajšie

Zaplatiť si slečnu dokáže každý. Ale uloviť ju, to chce už iný kaliber. Hovorí sa tomu cenná trofej. Že sa v zime na turistiku nechodí?  Tej s*xuálnej sú u nás plné hory. Partie žien vyrážajú s cieľom stretnúť partiu mužov a premeniť zimné radovánky na poriadne horúce spomienky. Idete túto sezónu do toho s nami?

Adrenalín v cudzom revíri

Množstvo znudených dám s postaršími partnermi obdarenými veľkými kontami a bruchami, mieri na hory len preto, aby sa predvádzali. Mladý zajačik a skúsená žena, o tom sú hory a vrcholy. Rada si nechá kurizovať vo wellnes, keď sa ten jej už po lyžovačke ani nepostaví. Stavte na energiu žien, ktorým chlap nestačí a užijete si za dvoch.

Kam sa vydať?

Ideálne na radovánky sú luxusnejšie hotely. Našťastie sú často v akciovej ponuke. Pretože hrať pár dní rozšafného lahodí  každej žene. To otvára nielen dvere, ale aj rozťahuje nohy. Vynikajúce sú zimné sídla na Štrbskom plese a v Tatranskej Lomnici, Jasnej a centrách hotelov, kde sa po zotmení rozbieha párty. Potom ani neviete, či ste na horách a za oknami mínus dvadsať  alebo na letnej diskotéke. Nohavičky sa vyzliekajú  skoro samé, veď to poznáte.

S guľou na nohe stále nie ste stratení

Se*uológovia odporúčajú zmenu klímy aj stabilným partnerom.  Zainvestujte do vírivky a šampanského s jahodami  a z vašej polovičky sa stane dračica, pri ktorej zabudnete, že by ste si radi zaexperimentovali.  So ženami robí starostlivosť a pozornosť divy. Vtedy si každý se*uálny cestovateľ povie, že všade dobre, ale na slovenskom tele najlepšie.

Autor článku si neželá byť menovaný | Foto: goodwp.com