Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, čo vás spraví vo vzťahu šťastnejšími? Je to pravidelný se* alebo radšej pravidelný a tučný balík peňazí? Ruku na srdce – najlepšie by bolo asi oboje :)Kanadskí odborníci sledovali určitú skupinu ľudí počas niekoľkých rokov, aby zistili, aká je závislosť medzi frekvenciou ich pohlavného styku a ich šťastím. Záver ich výskumu je taký, že se* naozaj súvisí so šťastím. Páry, ktoré súložili pravidelne, boli šťastnejšie ako tie, ktoré nese*ovali. Zaujímavosťou je ale fakt, že vraj ku šťastiu stačí súložiť iba raz za týždeň (no to by sme si pozreli, komu by to stačilo).

Ďalším faktorom šťastia sú vraj peniaze. Rastúce príjmy skutočne ovplyvňujú pocit šťastia u partnerov, ale len do určitej hranice. Preto môžeme povedať, že vzťah medzi peniazmi a šťastím je slabší ako pri se*e.

A ako je to vo vašom vzťahu? Se* alebo peniaze? Myslíme, že peňazí máme u nás na Slovensku pravidelný nedostatok, tak nám neostáva nič iné ako pravidelne súložiť. Choďte teda za svojimi polovičkami a spravte ich šťastnými…..poriadne ich pomilujte…..

Foto: desktopwallpapers4.me

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lorinart
Moderný človek, ktorý sleduje život okolo seba. Zaujíma ho všetko čo sa týka žien, vzťahov a sexu. Okrem toho sa venuje aj foteniu, grafike a fitku.