Rolls Royce, slovné spojenie, ktoré nepotrebuje definíciu, vysvetlenie, dôvod. Skrátka Rolls Royce, dve slová, ktorými je povedané všetko. Uvažovali ste niekedy o súčasnej modelovej ponuke značky Rolls Royce? Ghost, Phantom, Wraith. Duch, fantóm, prízrak, všetky mystické slová, vystihujúce výnimočnosť a nadpozemskosť automobilu, ktorý pomenúvajú. Pozrime sa spolu na prízrak menom Rolls Royce Wraith a jeho dokonalý interiér.



Viete, aké bolo heslo Henryho Royca? “Vezmi to najlepšie, čo existuje a urob to ešte lepším.” Výrok, ktorým sa automobilka riadi dodnes. Neexistuje nič viac, nič lepšie, čo má štyri kolesá a jazdí po cestách. Fascinujúca kombinácia dokonalého luxusu a majestátnosti v kontraste s neuveriteľným výkonom a dynamikou. To všetko je Rolls Royce. Wraith pod kapotou ponúka najvýkonnejší motor v portfóliu značky. Z nuly na sto zrýchli tento palác za 4,4 sekundy. Prsty, samozrejme, v bielych rukavičkách, v tom má 6,6 litrový 12 valec s výkonom 624 konských síl.

V čom navyše je Rolls Royce taký výnimočný? V možnostiach individualizácie. Viete si poskladať auto, aké nemá nikto iný na svete. Už len počet odtieňov karosérie vám odlepí sánku od zvyšku tváre. Na výber máte nepredstaviteľných 44 000 odtieňov laku! Rovnako nekonečné sú možnosti pri úprave interiéru, doplnkov, ak potrebujete, môžete si objednať batožinu v rovnakom odtieni kože, ako je interiér vášho auta. Stropom je iba dno vašej peňaženky.

Rolls Royce Wraith 1

Rolls Royce Wraith 2

Rolls Royce Wraith 3

Rolls Royce Wraith 4

Rolls Royce Wraith 5

Rolls Royce Wraith 6

Rolls Royce Wraith 7

Rolls Royce Wraith 8

Rolls Royce Wraith 9

Rolls Royce Wraith 10

Foto: mrgoodlife.net