Iga Wyrwal, alebo tiež aj Eva W., je už niekoľko rôčkov známa poľská modelka pre dospelých. Jej krásne plné prsia pozná každý fanúšik pánskych magazínov, reklám na spodnú bielizeň alebo iných médií (my vieme dobre akých). Predtým, než si pozriete jej šťavnatú galériu, poďme si ju trochu predstaviť…



Iga Wyrwal, meno, pod ktorým vystupuje, je aj jej skutočným občianskym menom. Narodila sa 20. februára 1989 v mestečku Kalisz. Žila tu do svojich 17, kedy sa následne presťahovala do Anglicka, do mesta Rugby, Warwickshire. Tam si ju hneď všimli modelingové agentúry a o rok neskôr už bola na titulke magazínu Nuts. V apríli toho istého roku získala aj titul “Najs*xy nová modelka v Británii” a o mesiac neskôr ju magazíny začali zaraďovať medzi top 100 najs*xy prsnatých modeliek na svete.

Iga tvorí od roku 2008 špičku modeliek pre dospelých v časopisoch Nuts, Playboy, Front a CKM. V roku 2010 sa jej narodil syn, no nezastavilo ju to vo fotení pikantných fotografií. Meria 168 cm a váži 54 kg. Jej miery sú 88-63-89, pričom jej prirodzené veľké prsia majú veľkosť košíčkov 75H.

 

jYtFvDF

fJZjlLI sE78qWZ 5kc1lCl

wLwgBZ2 4EbLwno 5jfDzPk FSXRViA BvrEENA 2Ik3UWk CrhsGnN jwLQKQx

Foto: Imgur