Každý čas od času robí v práci chyby. Čašníkom padajú taniere, učitelia rozlievajú víno na eseje svojich žiakov a kuchári niečo pripália. Ale keď ste po*nohviezda a vašou úlohou je mať hrátky pred kamerou, trapasy majú tendenciu byť veľmi intímne a môžu zahŕňať veci, o ktorých nikto bežne nehovorí. Svoje trápne príbehy vyrozprávali aj tri herecké hviezdy filmov pre dospelých. Aké najtrápnejšie momenty sa im podarilo doposiaľ v ich kariére nazbierať?Keiran Lee o žene, ktorá nedokázala udržať stolicu

trapasy 1

Počas natáčania v Anglicku som pracoval s jedným režisérom, ktorý žiarlil na účinkujúcich vo svojich filmoch. Mňa a môjho kamaráta sa raz spýtal, či nechceme natočiť scénu s jednou, podľa jeho slov, úžasnou MILF-kou. Obaja natešení sme ihneď súhlasili.

Cestovali sme takmer tri hodiny, kým sme sa k nej dostali. Na naše veľké prekvapenie to nebola žiadna MILF-ka, ale žena, ktorá mala viac než 70 rokov! Späť sa nám ísť nechcelo, a tak sme si povedali: “Ideme do toho, keď už sme tu!”

Hodili sme si mincou, nech rozhodne, kto sa s ňou vyspí ako prvý. Známy prehral a navrhol, že s ňou urobí tri polohy – na psíčka, ona hore chrbtom k nemu a zboku, takzvané lyžičkovanie. Vyberal si ich zámerne, aby sa nemusel pozerať na jej tvár. Čo čert nechcel, počas zmeny polôh sa ho babička pokúsila pobozkať. Na to on vykríkol: “Nič nebude!” A utekal sa urýchlene vyzvracať do kúpeľne.

>> VIDEO TOP 10 TRAPASOV VO FILMOCH PRE DOSPELÝCH TU <<

Z nejakého neznámeho dôvodu som mal penis tvrdý ako skala a bol som pripravený ísť na rad ja. Prirážal som odzadu tak silno a energicky, že všetci na pľaci sa báli, či som sa rozhodol uhnať jej infarkt. Mali sme klasický styk, ale v zápale vzrušenia to dáma v rokoch nevydržala a celý obsah jej čriev skončil na mojom prirodzení a stehnách. Teraz sa už na to spätne pozerám len so smiechom a slzami v očiach.

Skin Diamond o natáčaní péčkovej paródie

Myslím, že jednou z najvtipnejších scén, aké som kedy natáčala, bola paródia známej kreslenej rozprávky. Hrala som veveričku Sandy a muž bol prezlečený za Spongeboba.

Museli sme napodobnovať ich smiešne hlasy, a tak bolo veľmi ťažké udržať si vážny výraz tváre. Bohužiaľ, kostým Spongeboba vyrobili z kartónu, kde mal herec iba otvory pre hlavu, ruky a svoje náradíčko. Pohybovať sa mohol len obmedzene, tak sme sa snažili ako prvú scénu natočiť orál. Jeho mužská pýcha však neustále narážala do mojej prilby astronautky, takže ku koncu scény už nebol schopný udržať erekciu. Niektoré nápady režisérov sú naozaj bláznivé!

>> CELÉ VIDEO BLÁZNIVEJ PARÓDIE TU <<

Eva Angelina o bahne v ústach

Eva Angelina

Môj najväčší trapas sa odohral práve v období, kedy som začala natáčať anál. V tom čase som sa pre nakrúcanie pripravovala nasledovne. Zvyčajne deň pred filmovaním som si dala ľahkú večeru, vzala si tabletky proti hnačke a na ďalší deň ráno som podstúpila klystír. V dopoludňajších hodinách som si pre istotu vzala ešte jednu tabletku na trávenie a umyla si zadok. Neskôr som aplikovala análny kolík, aby sa môj zvierač na scénu pripravil.

Na moje prekvapenie, opatrenia, ktoré mali zabrániť neželanému, mali presne opačný účinok a začalo ma preháňať. Snažila som sa celú situáciu zachrániť opätovným použitím klystíru. Mohla som sa snažiť, ako som len chcela, ale voda, ktorá zo mňa vychádzala, bola stále kalná. Dostala som sa do bodu, kedy v mojich črevách bolo toľko vody, že som si pripadala ako na kolonoskopii.

Aj napriek tomu som chcela v natáčaní pokračovať a to bola obrovská chyba! Po análiku sme nakrúcali praktiku zvanú ATM, čo v preklade znamená “Zo zadku do úst”. Celú tvár som mala ušpinenú od zakalenej vody, ktorá pochádzala z mojich útrob. Nakoniec sme o pár dní neskôr museli celú scénu natočiť znova.

>> VIDEO TOP 10 TRAPASOV VO FILMOCH PRE DOSPELÝCH TU <<

Zdroj| Vice.com Foto| Vice.com, YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš K
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.