Anglický futbalový útočník Jamie Vardy uviedie o pár dní na trh svoju autobiografiu s názvom From nowhere. V nej sa okrem mnohých iných zaujímavostí jeho fanúšikovida dozvedia aj to, ako mu vodka pomohla pri jeho zdravotných problémoch pred štyrmi rokmi. Vardyho liečebné metódy skutočne stoja za to! Tím Leicesteru City sa stal v minulej sezóne anglickej futbalovej Premier League absolútnou senzáciou, keď vytrel zrak všetkým štatistom, fanúšikom a aj súperom a prekvapujúco získal ligový titul. Bol to vôbec prvý ligový titul v najvyššej súťaži pre Leicester a veľmi veľkou mierou sa pod jeho zisk podpísal útočník Jamie Vardy, ktorý nastrieľal 24 ligových gólov. Príbeh Leicesteru sa stal senzáciou, podobne tak aj Vardyho osobný príbeh.

jamie vardy vodka

Nie je to tak dávno, čo rodák zo Sheffieldu nehrával futbal profesionálne a na živobytie si zarábal prácou vo fabrike. Obliekal vtedy dres tímu Stocksbridge Park v ôsmej anglickej lige! Neskôr, keď mal 25 rokov, tak ho z iného celku nižšej anglickej ligy kúpil tím Leicester City. Bolo to v roku 2012 a práve vtedy mal Vardy problémy s nohami. Nevládal na nich stáť, trpel veľkými bolesťami a tak ho zlanáril čarovný nápoj vodka. Čistá vodka mu však veľmi nešmakovala a tak si anglický kanonier do pohára s vodkou začal pridávať cukríky Skittles. Vardymu najviac chutili bordové a červené cukríky a tak si väčšinou do pohára pridával práve tie. Podľa vlastných slov vedel, že zrovna toto mu nemôže v jeho problémoch pomôcť, ale ako sa ukázalo, mýlil sa.

jamie vardy vodka

Vardy s týmto netradičným popíjaním po večeroch prestal, ale po rutinnej návšteve klubového lekára zostal poriadne zaskočený. Ten mu totiž oznámil, že jeho problémy s nohami sa rapídne zlepšujú a dokonca útočníka podozrieval, že užíva niečo nelegálne. Ten ho však uistil, že za zlepšenie môže len alkohol kombinovaný s cukríkmi Skittles.

jamie vardy vodka

Táto informácia pochádza z Vardyho autobiografie s názvom From nowhere a túto pikošku z nej vytiahol na verejnosť svetoznámy denník The Sun. Takže páni, ak vás trápia zdravotné problémy, utekajte do obchodu, nakúpte si litre vodky, desiatky balení Skittles a vyskúšajte túto netradičnú liečbu Jamieho Vardyho. Na zdravie!

Foto: Instagram.com, Thesun.co.uk