Medzi najpopulárnejšie videá pre dospelých patria tie z údajných péčkových kástingov. Poloamatérske zábery sú však populárne nielen u nás, ale aj v zahraničí. Hviezda filmov pre dospelých o takýchto projektoch odhalila pravdu!Muž známy pod menom Demetri XXX patril svojho času medzi najlepších mužských hercov pre dospelých. V péčkovom priemysle už síce nerobí, ale fungoval v ňom od roku 2001 a má na svojom konte desiatky filmov. Nedávno portál Lad Bible priniesol jeho vyjadrenia, v ktorých Demetri opisoval skutočnú pravdu o péčkových kástingov a o celkovej práci v tomto biznise.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Podľa slov bývalej po*no star si veľa ľudí myslí, že mal prácu snov, ale realita je iná. Tí, čo rozmýšľajú nad takouto kariérou, by si mali uvedomiť, že styk pred kamerou nemá absolútne nič spoločné s takým aktom, aký prevádzkujú bežní ľudia. Podľa neho je úplne mormálne, keď sa na pľaci pohybuje viac ako 30 osôb, ktorí sledujú každý váš pohyb, upozorňujú na to, ako sa máte nastaviť tak, aby bol záber čo najlepší, či určujú vaše polohy. Nie je to ako doma, kde si vy a vaša partnerka sami rozhodujete, čo budete robiť a ako dlho.

styk pred kamerou nemá absolútne nič spoločné s takým aktom, aký prevádzkujú bežní ľudia.

Demetri tiež opísal svoje začiatky v tomto odvetví. Nemusel začínať v žiadnej scéne s mužmi, iba so ženami. Nie však pred kamerou a štábom, ako to vidíme v bežných videách z péčkových kástingov. Podľa jeho slov bola agentka atraktívna žena, ktorá mala webkameru, a on to s ňou musel robiť na všetky spôsoby. Už vtedy mu však za chrbtom stálo niekoľko desiatok ľudí, hlavne mužov, ktorí si za túto “podívanou” zaplatili a tým pádom mali právo hovoriť mu, čo má robiť, ako to ma robiť a tak ďalej.

Demetri pripustil, že ho táto práca istý čas bavila, no chcel upozorniť nádejných hercov pre dospelých, že to nie je vždy také, ako si možno oni predstavujú. Podľa neho pred kamerou vôbec nejde pre hercov o pohlavný styk, ale skôr o klasické natáčanie filmu, kedy sa mnohé scény musia viackrát opakovať či nakrúcať z rôznych uhlov. Nezabúdajte, že pri celom tomto procese musíte mať stále fešáka v pozore, pričom vás sleduje zhruba 30-členný štáb. Trúfli by ste si?

Zdroj: Ladbible.com | Foto: YouTube, Ladbible.com, Giphy.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D