Tragická nehoda z českých ciest otriasla celým svetom. Mladá nezodpovedná vodička počas celej jazdy dávala pred ostražitosťou prednosť spievaniu si a zabávaniu sa so svojou rovnako mladou spolujazdkyňou. Veselá spolujazdkyňa to všetko natáčala na svoj mobilný telefón.Ten však zachytil následne aj to, z čoho ide mráz po chrbte. Nezodpovedná vodička, o ktorej vo videu aj jej “kolegyňa” s úsmevom hovorila, že je blázon, keď lieta stoštyridsiatkou po cestách, to totižto vpálila do protihlukovej steny.

Vodička na následky svojich zranení zomrela, spolujazdkyňa bojuje v nemocnici o život. Tieto dievčatá by sa tak mali stať “vzorom” pre ďalších mladíkov, ktorí si myslia, že práve im sa za volantom nič stať nemôže. Táto tragická udalosť sa stala na ceste I / 13 v smere z Mostu na Bílinu.

Niekoľkosekundové video tragickej udalosti si môžte pozrieť TU

Zdroj/Video: liveleak.com | Foto: Twitter, Google Maps

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Martin F
Chalan, ktorý vyrastal v byte oproti futbalovému štadiónu v meste so športovým duchom - v Dubnici nad Váhom. Milujem šport, najmä futbal, v telke nepohrdnem ani tenisom, basketbalom, hokejom ... a posledný rok som sa stal tak trochu závislý na šípkach. Život si taktiež neviem predstaviť bez rockovej/metalovej hudby. ... a samozrejme bez vtipov a srandy, ktorú veľmi nerád kazím a nemám problém si robiť ju ani sám zo seba