Čokoľvek, čo Rytmus vypustí na YouTube, zožne zaručený úspech. Obzvlášť, ak si vezme do parády jeden z najväčších hitov súčasnosti, akým je bez pochýb aj skladba Rockstar. Rozruch nenarobí iba kvalita coveru tejto skladby v podaní Patrika, ale i skrytá myšlienka, ktorú môže skrývať jej publikovanie práve v tomto období.Včera Rytmus zverejnil na YouTube prerábku svetového hitu Rockstar, na čom by nebolo nič zlé, ak by iba pred pár dňami s coverom rovnakej skladby nevyšla aj mladá hviezdička Aless. Raperka uzrela svetlo hudobného sveta vďaka projektu Podzemgang, ktorý má na svedomí Rytmusov hudobný brat Ego. Ten s krásnou blondínkou viackrát spolupracoval a práve jej úprava skladby Rockstar bola jedným z najväčších hudobných prepadákov na lokálnej scéne!

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Aless si za skladbu zniesla tak ostrú kritiku, až nakoniec video z YouTube zmizlo. Fanúšikovia ale nečakali, sťahovali a publikovali ho znovu. Je teda náhoda, že svoju Rockstar vydal Paťo práve teraz alebo sa chce mladej Aless vysmiať a ukázať jej, ako to má vyzerať? Hoci v texte Rytmus jej meno nikdy priamo nespomenie, načasovanie vydania jeho videa kričí jasným odkazom “Aless, nepúšťaj sa do niečoho, na čo nemáš!” Rytmáč však na to má a Rockstar odrapoval s úplným prehľadom!

Rytmus – Rockstar (Black Prince MXTP) #2

Aless – Rockstar

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Jakub
Sleduje témy, ktoré hýbu svetom. Žije autami, technikou, ženami. Žije na webe a prináša informácie o všetkom, bez čoho sa žiaden náš čitateľ nezaobíde.