Mia Khalifa je okrem svojej niekdajšej profesie péčkovej herečky preslávená aj ako fanúšička hokejového klubu Washington Capitals. V poslednej dobe ale presedlala na futbal a vo veľkom sa prezentuje ako fanynka anglického West Hamu. Dokonca navštívila aj posledný zápas „Kladivárov“ a jeden z hráčov súpera dostal od nej poriadne naložené!

Mia Khalifa v poslednej dobe zverejnila na sociálnej sieti hneď niekoľko fotiek, ktorými jasne dokumentovala, že vo futbale fandí anglickému klubu West Ham United FC. Dôvodom, prečo si vybrala práve tento klub, je kultový film z prostredia tamojších chuligánov. Reč je o snímke z roku 2005 s názvom Green Street Hooligans.

Hooligans (2005) trailer (CZ titulky)

Mia Khalifa dnes prvýkrát navštívila štadión West Hamu osobne, kedy sa zúčastnila sobotného zápasu s Arsenalom (výhra West Hamu 1:0). Viaceré médiá teraz obletel jej status, ktorý napísala na adresu arsenalského záložníka. Jej „obeťou“ sa stal 19-ročný Mattéo Guendouzi, ktorému venovala svoj tweet na Twitteri. Narážala pritom na jeho časté simulovanie v súboji s West Hamom.

„MATTEO GUENDOUZI, TY SKU*VENÁ PI*KA. TY SI IŠIEL V ZÁPASE VIACKRÁT „DOLU“, NEŽ JA V ROKU 2014.“

Mattéo Guendouzi.
Mia Khalifa v drese West Hamu.

West Ham United : Arsenal FC 1:0 (zostrih zápasu)

Foto: Twitter, Instagram | Video: YouTube