Modrá veľryba sa stala nepochopiteľným fenoménom medzi mladými ľuďmi v Rusku, na Ukrajine, Českej republike, a dokonca sa už pomalými krokmi dostáva aj k nám na Slovensko. Teenageri, ktorí majú evidentne problém sami so sebou, sa vďaka samovražednej hre konečne stávajú vo vlastných očiach víťazi v momente, kedy splnia krok po kroku každú z 50 úloh, ktorých vyvrcholením je smrť!

Je tomu len pár mesiacov, čo sa množstvo mladých ľudí z Ruska podujalo hrať nekompromisnú hru Modrá veľryba, ktorej cieľom je sebapoškodzovanie a ,,neodvrátiteľná“ smrť človeka. Podľa dostupných informácií sa len v Rusku DENNE objaví na sociálnych sieťach vyše 4 000 heštegov, ktoré značia vstup do nezastaviteľného kolotoča. Ak preto uvidíte v profiloch svojich známych značky ako #modravelryba #F58 #somvhre #zobudmao420 a iné, okamžite zbystrite svoju pozornosť. Len v najväčšej krajine Európy bolo dodnes zistených v priemere 720 samovrážd mladých ľudí, ktoré však neboli v plnom rozsahu dokázané práve psychopatickej hre.

Podrobný popis hry Modrá veľryba nájdete TU!

Každý hráč zapojený do hry Modrá veľryba je kontaktovaný takzvaným kurátorom. Práve on sa prezentuje ako človek, ktorý má zistené o svojej novej obeti všetky súkromné informácie a v prípade záujmu o odstúpenie z hry sa mu vyhráža okamžitou smrťou jeho i rodinných príslušníkov. Ak máte dobrodružnú povahu a zaujíma vás, čo musí každá obeť nekompromisnej hry splniť, tu je zoznam ,,kôl“, ktoré musia účastníci prejsť, aby boli v nepochopiteľnej ,,hre“ úspešní.

Úlohy, ktoré musíte splniť v rámci hry Modrá veľryba!

Čo je Modrá veľryba?

Foto/Video: YouTube