Recept na večnú mladosť? Učiteľka se*u z Ukrajiny vás presvedčí o tom, že existuje. Svoj rituál vykonáva raz do týždňa a vďaka nemu si získala aj svetové médiá. Čerešničkou na torte sú Innine perfektné prsia a božské telo!Na Instagrame o sebe tvrdí, že je učiteľka se*u. Keď uvidíte Inninu postavičku a chutné prsia, s radosťou by ste si ju predstavili aj ako svoju vyučujúcu. Nádherná 32-ročná Inna Vladimirskaja si udržuje TOP formu vďaka nedeľnému rituálu, ktorý uskutočňuje už deväť rokov.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

A aký je teda podľa chrumkavej Ukrajinky recept na mladosť? Nič zložité, len beh spojený s kúpaním sa za akéhokoľvek počasia v rieke Dneper v Kyjeve. To ju vraj udržuje stále mladú a krásnu. Pre mnohých z vás znie možno brunetkin rituál hrozivo, no pri tak príťažlivej žene by ste to určite nejako ustáli. Veď si len predstavte, že by vás následne v teplej postieľke naučila nejaké horúce polohy! :P

Inna Vladimirskaja

Nahú Innu Vladimirskajovú pri kúpaní si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Noro
„Ak nemôžeš lietať, tak bež. Ak nemôžeš bežať, tak kráčaj. Ak nemôžeš kráčať, tak sa plaz. Ale nech už robíš čokoľvek, tak sa stále hýb vpred. “ – Martin Luther King Jr.