Maminka navarí, napečie, umyje, operie, ožehlí, dokonca aj na jedno pivko denne dá, ale aj pošpehuje a frajerkám ukáže všetky intímne fotografie z detstva!

Väčšine matiek to vôbec neprekáža. Sú rady, že majú svojich synáčikov doma, pod ochrannými krídlami, stále im dávajú pusu na dobrú noc a nad rannou erekciou mávnu rukou. Najmä tie, ktoré zvyknú juniorov budiť stiahnutím periny. Náš magazín zaujali práve takéto príbehy! Prípady pohodlných mužov, ktorí si každé ráno nájdu pri posteli pekne poskladané veci na oblečenie. Aj s vyžehlenými trenkami. Pritom si vlastné bývanie dovoliť môžu. Teraz by navyše mali byť aj najnižšie úroky…

Zobuďte sa a zamyslite sa nad tým, ako vám Hotel Mama so všestranným personálom v jednej osobe – vašou matkou – ničí intímny život.

Odhlásiť sa z pobytu odporúčame mužom, ktorí:

1. … majú na stenách ešte stále plagáty Spice Girls, Baywatchu alebo hrdinky hentai porna. Chlapci, dospejte! Z Pamely je už stará žena, ktorá je najnovšie ostrihaná ako malý chlapec, brrrr!!! Po svete behajú krajšie a mladšie ženy.

2. … chodia do práce a peniaze, resp. stovky eur, utrácajú za hry na herné konzoly. Čo tak chytiť do rúk niečo iné? Z mäsa a kostí? Aj so ženami sa dá hrať!

3. … majú frajerky. Áno, existujú aj takí hostia! Vzťah matka – frajerka dokáže byť totiž veľmi nebezpečný! Nie je to príjemné, keď frajerka pozná intímnosti z vášho detstva a príbehy o tom, ako ste s pipíšom skrytým medzi nohami behali po byte a hrali sa na dievčatko. Matky nezabúdajú!

4. … dostávajú od mamy rady, ako uspokojiť frajerku. Krátko po tom, ako vám vbehne do izby v tej najnevhodnejšej chvíli. Stáva sa, že mama sa môže v slabej chvíli rozrozprávať a spomínať na to, ako vás s otcom splodili na zájazde ROH. Pokojne sa môže stať, že po 30-ke budete mať nového otca. Vlekára zo Sněžky.

5. … sa o detskú izbu delia s ešte starším bratom! Nebojte sa, chalan objaví na internete  hry, ktoré sa môže hrať aj sám so sebou. A vy ho už nikdy neprichytíte masturbovať.

Každá mama vyroní pri pohľade na odchádzajúceho syna nejakú tú slzu. Niektoré zvyknú dokonca orodovať za zmenu vášho rozhodnutia. Fakt. Ale nedajte sa zmanipulovať a začnite žiť! Aj tak vám po pár hodinách ponúkne pomocnú ruku a celá natešená príde navariť, napiecť, poumývať, oprať, ožehliť a pri odchode vám nechá drobné aj na pivo…

Autor: Adam Bačkor