Pamätáte si ešte na bláznivého kaskadéra Ryana Stocka, ktorý v talente predvádzal kúsky, pri ktorých sme čakali, kedy príde k nešťastiu? Ak áno, potom pre vás máme jednu novinku. K nešťastiu už prišlo! V talentovej šou so svojou priateľkou nezvládol jedno z čísel a nebolo to vôbec príjemné.Kanadský kaskadér a kúzelník sa rozhodol, že si do úst vloží malý terč, ktorý mala jeho priateľka zasiahnuť šípom vystreleným z luku. A aby toto číslo nebolo príliš „mainstream“, bláznivá dvojica ešte hrot šípu zapálila. Avšak trik vôbec nevyšiel podľa predstáv.

Šíp totiž netrafil terč, ale Ryanov krk. A hoci sa známy kúzelník pred porotou tváril, že je všetko v poriadku a nič sa mu nestalo, opak bol pravdou. Neuveriteľná bolesť napokon dvojicu donútila navštíviť nemocnicu, kde sa lekári zhodli, že je obrovským šťastím, že sa Ryanovi podarilo z javiska odísť po vlastných. Nuž, snáď sa dvojica do budúcna poučí.

Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.