Tukabel, omietkový démon či raper Fokumé – to je len časť hviezd slovenského internetu. No zdá sa, že vybraná spoločnosť sa rozšíri o ďalších členov, konkrétne o Rómov z Batizoviec. Tí dokonca posunuli pomyselnú latku ešte o level vyššie, klaňajú sa totiž sporáku!Obyvatelia obce Batizovce tvrdia, že sa u nich stal zázrak. Na dvierkach sporáka v jednej z domácností sa totiž údajne zjavil Ježiš. Od tej chvíle sa tento dom stal pútnickým miestom pre celú dedinu. Domáca pani, ktorá Ježiša na sporáku objavila, sa k zázraku vyjadrila takto: „Chcela som variť. Postavila som hrniec, no z ničoho nič mi ťahalo oči tam dole, že tam sa dačo deje.”

Silne veriaca žena sa pokúšala dvierka umyť, no márne. Z toho Batizovčania usúdili, že sa jedná o zázrak. So zvláštnym úkazom sa obrátili aj na miestneho farára, no ten si o celej udalosti myslí svoje. Miestni si zjavenie nechcú dať vyhovoriť a považujú ho za dotyk Božej ruky. Teraz tak kľačia, zapaľujú sviečky a modlia sa k sporáku.

Zdroj: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).