Dobrú fajku má rád každý chlap a kto tvrdí, že nie, tak určite klame. Aká je však história tejto se*uálnej praktiky? Prinášame vám v poradí druhú časť venovanú dejinám fajky.Opäť začneme v Egypte

Podľa jednej z legiend najznámejšia egyptská kráľovná Kleopatra vyfajčila viac než 100 rímskych šľachticov počas jednej z jej vychýrených orgií. Gréci jej vďaka tomu dali prezývku “Meriochane”, čo v preklade znamená “Tá, ktorá otvára ústa doširoka pre 10 tisíc mužov”. Žeby pred smrťou vyfajčila i hada, ktorý ju mal otráviť? Ktovie.

egypt blowjob

Posmievační Rimania

To, že Rimania vnímali fajku ako podradný akt, sme vám už prezradili v minulej časti. Dôkazom toho môžu byť aj rytiny nájdené počas vykopávok v Pompejách na stene verejných WC. Nápis znie: “Lahis fellat assibus duobus” – vo voľnom preklade: “Lahis (meno) fajčí vtáky za pol sestercia (sestercius = starorímske platidlo)”. Lahis bol zrejme taký Paviel R. svojej doby.

lahis

Osvietení Číňania

V starovekej Číne bola fajka cestou k osvieteniu, pretože podľa ich kultúry bolo mužské semeno esenciou “jang”. Množstvo čínskych se* manuálov zobrazuje mužov, ktorí si nechávajú sať svoje nádobíčko, aby ženám pomohli túto esenciu života nasmerovať priamo do ich mozgu. Možno práve toto bol pravý dôvod škandálu medzi Billom Clintonom a Monikou Lewinsky.

107288-849x565r2-yinyang1

Fajka až za hrob

Domorodí obyvatelia starovekého Peru boli tiež veľkými vyznávačmi orálneho potešenia. A to až natoľko, že scénu, kde sa dvaja ľudia navzájom ústne uspokojujú, zobrazovali i na keramike. Tú neskôr používali počas náboženských obradov a počas pohrebu ju vkladali do hrobky k zosnulému. Možno, aby dotyčná/dotyčný nevyšli z cviku.

moche-erotic-63

Zdroj: fugly.com | Foto: fugly.com, wikipedia.org