Dobrá fajka je na nezaplatenie a má ju rád každý chlap. Kto tvrdí, že nie, určite klame. Poznáte však históriu s*xuálnej praktiky, ktorá nás vie priniesť do siedmeho neba?

Prvá fajka na svete

Úplne prvá zdokumentovaná fajka na svete pochádza z egyptskej mytológie. Keď bol Usir, boh posmrtného života, zavraždený a rozštvrtený, jeho manželka Eset kusy jeho tela zozbierala a poskladala dokopy. Nemohla však nájsť veľmi podstatnú časť, ktorou bol penis. Z hliny preto vytvarovala nový a následne sa naň prisala ústami, aby manželovi prinavrátila život. Už viete, prečo sa vždy po fajke cítite ako znovuzrodený?

330px-osiris_book_of_the_dead

Starí Gréci milovali orál

V starovekom Grécku bolo úplne normálne poskytovať orálne potešenie. Dokonca i medzi dvoma hetero mužmi. Počas bieleho dňa vám bežne neznáma žena dopriala na ulici spomínanú radosť, ktorej familiárne hovorili “hrať na flautu”. Niekedy i viackrát za deň.

mtm5mdywmte2mju4mzaxmde1

Kámasútra má kapitolu venovanú len fajke

Staroindická kniha s množstvom polôh, ktorú všetci dobre poznáme, venovala tejto praktike celú kapitolu. V časti zvanej Auparishtaka, čo sa dá voľne preložiť ako “umenie cucať”, nájdete 8 spôsobov, ako vás môže partnerka netradične uspokojiť.

Kamasutra-Logo

 

V starovekom Ríme bola fajka za trest

Na rozdiel od Grékov, Rimania orálny s*x považovali za nečistý a udeľovali ho ako trest za menšie prehrešky. Keď ste napríklad niekoho urazili, museli ste ho verejne pred všetkými vyfajčiť a bolo vám odpustené. Ako napríklad teraz, keď vám žena ťukne auto. Nefajčí vás však pred ľuďmi, samozrejme.

20120227-clothes-costumes_of_all_nations_1882-4

Zdroj| Foto: wikipedia.org, wikicommons