Prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska nepoctí svojou návštevou len tak hocikoho. Moderátor Sajfa sa však dočkal. Hoci bol na úvod v rozpakoch, pána prezidenta nakoniec privítal s úsmevom a stretnutie týchto dvoch velikánov dopadlo na výbornú.Sajfa, už ako zabehnutý vloger, má na konte 99 videí. Pri jubilejnej stovke sa preto rozhodol zaexperimentovať a spraviť odvážny krok. Do svojej internetovej relácie Level Lama si pozval najvyššieho z najvyšší – prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku. Zabávač venoval pánovi Kiskovi hneď dve videá, pričom to prvé si môžete pozrieť už teraz.

Sledujte, ako sa Sajfa pripravoval na prezidentovu návštevu, ako ho vítal či ako spolu hrali playstation. Nechýbali vzájomný rešpekt a kopa vtipných poznámok. Hlava štátu vám dokáže, že nie je len strojený, nudný pán v obleku, ale aj poriadny vtipálek!

Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bruno
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.