Nová štúdia z Anglicka vás asi trochu zaskočí. Ženy vôbec nie sú také, ako sa tvária.Vedci z anglickej University of Essex vám teraz dajú do hlavy poriadneho chrobáka. Ak ste sa práve skenerovými očami zadívali na svoju polovičku dúfajúc, že odhalíte jej malé tajomstvo, neuspejete. Vedecký tím z Oddelenia psychológie na čele s Dr. Gerulf Riegerom vám ale poradí, ako na to.

Ženy sa rady pretvarujú, robia sa nevinnými a majstrovsky skrývajú svoje tajomstvá. Jedno ale bolo práve odhalené vďaka šikovným prístrojom. Vedátori vykonali svoj najnovší výskum na vzorke 235 žien, ktoré sa v dotazníkoch priznali väčšinou k heterosexuálnej orientácii. O chvíľu už boli napojené na prístroje a popritom sledovali rôzne videjká, ktorých obsahom boli muži či ženy. Prístroje merali fyziologické funkcie ako rozšírenie zreničiek (čo je u človeka neklamný dôkaz sexuálneho záujmu) a toto sú ich zistenia:

  • Až 82 % testovaných žien vzrušujú obidve pohlavia
  • Zo žien, ktoré samé seba označili ako heterosexuálky, je až 74 % nadržaných z videí atraktívnych mužov, ale aj žien
  • Lesbičky potvrdili svoju orientáciu a reagovali viac na ženy
  • To ako sa ženy navonok prezentujú alebo správajú, nehovorí nič o tom, či chcú v posteli viac ženy alebo chlapov

Až 41 % ľudí celkovo v UK sa dnes radí do skupiny niekde medzi homosexualitou a exkluzívnou heterosexualitou, takže sa vôbec nečudujte, ak vás dnešná slečna „podvedie“ s nejakou kamoškou. Ak by ste si niečo také ale zo srdca priali, skúste tej svojej aj vy pustiť šteklivé video a dúfať, že nepatrí medzi ostatných 18 %.

Zdroj: independent.co.uk  Foto: sodahead.com, thisisyourconscience.com, pearlmoonshop.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.