Sexy Cora, nemecká herečka známa z videí a filmov pre dospelých, rozhodne nepatrila medzi ženy, ktoré by niekedy mali niečoho dosť, najmä čo sa týka intímnych radovánok. V mladom veku však na svoju záľubu trpko doplatila, a to tým najcennejším, životom!Z jedného extrému do druhého, taký viedla život Carolin Wosnitza alias Sexy Cora, ktorá doplatila na svoju hlúposť a súťaživú osobnosť. Vo svete plnom nahých tiel sa nestačí už len vyzliecť a myslieť si, že ľudstvo vám padne k nohám. Sexy Cora o tom dobre vedela, a tak sa snažila urobiť všetko pre to, aby sa zviditeľnila čo najviac. Že sa jej to podarilo bravúrne, o tom niet pochýb, škoda len, že už nám ďalšie extrémy predviesť nestihla.

sexy cora

V roku 2009 sa objavila šokujúca správa – Sexy Cora sa v jednom nemeckom parku pokúsi orálne uspokojiť 200 mužov. Teoreticky by išlo o oficiálny svetový rekord. Prakticky skončila táto akcia jedným veľkým trapasom nielen pre herečku, ale aj pre účastníkov. 75. mladík mal totižto veľkú smolu, nakoľko Coryne fajčiarske pľúca to už nezvládli a z dôvodu nedostatku kyslíka Cora odpadla. Nešťastnému chalanovi neostávalo nič iné ako dokončiť robotu na vlastnú päsť (alebo dlaň). Tým, ale incident neskončil a do akcie sa priplietla polícia, ktorá začala naháňať polonahých mužov po parku. Po zbesilej naháňačke ostalo pár ranených a organizátorom neostávalo nič iné, než akciu predčasne ukončiť.

Sexy Core pokus o prelomenie rekordu nevyšiel, a preto sa rozhodla nahradiť chabé výkony za kvantitu. Lenže dievčaťa sa smola držala aj naďalej a v roku 2011 vo veku 24 rokov počas šiesteho zväčšovania pŕs dostala srdcový infarkt priamo na chirurgickom stole. Reputáciu možno napraviť nestihla, ale aspoň nakrátko dokázala potešiť 75 mužov v jeden deň. Ehmm pardon, 74.

Zdroje: Wikipedia | Foto: Wikimedia.org, wallcreator.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
RoKo
Keď dokážeš hrať akoby o nič nešlo, keď ide o všetko - potom budeš ťažko poraziteľný.