Herec Macaulay Culkin sa najviac preslávil ako Kevin McAllister v úlohe šikovného a vynaliezavého chlapca vo filme Sám doma. Odvtedy prešlo dlhých 25 rokov a v týchto dňoch sa objavil v prvej epizóde satirického webového seriálu s názvom „DRYVRS“. Tentokrát však nečakajte roztomilého chlapca.Opäť sa blížia Vianoce a k nim neodmysliteľne patrí aj séria filmov s Macaulay Culkinom – Sám Doma, v ktorých sa mu želanie „ostať sám doma“ ozaj splnilo. Filmy, ktoré pozná celý svet – prvý diel mal premiéru ešte v roku “pána” 1990. Až po neuveriteľných 25 rokoch sa herec opäť postavil pred filmovú kameru – predstaví sa v novom seriáli s názvom DRYVRS, kde bude stvárňovať vodiča taxislužby, silno ovplyvneného minulosťou, keď ako dieťa prežil veľkú psychickú ujmu.

825

Pasažierovi, ktorý nastúpil do auta, vyrozpráva svoj príbeh o tom, ako ostal bez rodiny sám vo vlastnom dome a  zachraňoval si kožu pred dvoma lupičmi. Nezabudne ani na spomienky, ako lúpežníkom nastavoval pasce a unikol vždy len o vlások, ktoré ho poznačili na celý život. Nezdá sa vám to nejaké povedomé? ;-)

V jednej epizóde sa zmieni aj o svojej mame, ktorá naňho kvôli svojej zaneprázdnenosti zabudla a s nepeknými výrazmi na jej osobu vôbec nešetrí. Hovor od svojej matky odmieta a sa začne vulgárne opisovať ako dieťa vinou rodičov nešiel na dovolenku počas Vianoc aj on. Video má nečakaný spád, keď taxík prekvapí chlapík so zbraňou v ruke.

826
Culkin sa v súkromí venuje okrem herectva aj hudbe, je členom kapely The Pizza Underground

Opis postavy samozrejme až povedome sedí na Kevina McCallistera, nikto tento fakt však nepotvrdil – nemusel ;-). Na záver iba dodávame, že Culkin sa v súkromí venuje okrem herectva aj hudbe, je členom kapely The Pizza Underground.

Zdroj / foto: youtube.com, dailymail.com, fastcompany.net