Sme zvyknutí, že väčšina častí nášho tela funguje v páre. Máme dve ruky, dve nohy, oči, pľúca alebo obličky. To však neplatí o našich pohlavných orgánoch. Výnimkou je Britka menom Hazel Jones, ktorá svet šokovala vyhlásením, že má dve vagíny! Nejednému mužovi sa rozžiarili oči.Ak má žena dve prekrásne prsia, samozrejme, že sa nimi pochváli. Ale čo ak má žena dve vagíny? Pochváli sa alebo sa naopak za túto anomáliu bude hanbiť a pri vašom najbližšom pokuse intímne sa zblížiť, zuteká kade ľahšie?

Krásna Britka o svojom dare ani len netušila. Zistila to až od lekára, u ktorého bola na prehliadke kvôli silnej menštruácií. Ten jej odhalil tajomstvo, ktoré ju nakoniec preslávilo. Hazel sa za to nehanbila a všetko zúročila vo svoj prospech. Vystúpila aj v televíznej show, kde porozprávala svoj príbeh o tom, ako jej príroda nadelila o vagínu navyše.

Hazel Jones - žena s dvomi vagínami

Dostala rôzne ponuky z pornopriemyslu, vydala vlastnú knižku a pozvania na rande dostáva ako na bežiacom páse. Povrávalo sa, že dostala ponuku účinkovať v porne v hodnote 1 milión dolárov, ktorú však odmietla.

Čo vás asi zaskočí, je fakt, že pôvabná Britka v tom nie je tak úplne sama. Podľa odborníkov má dvojitú vagínu jedna žena z troch tisíc. Takže milí naši čitatelia, ak máte trošku pohnuté chúťky, máte radi extrémy a experimentujete, začnite pátrať po takomto objekte! Možno ste sa s takouto ženou už stretli, ale bola hanblivka a o svojom “hendikepe” vám radšej neprezradila, pretože sa bála, že sa zdekujete a vezmete nohy na plecia.

Foto: funnyjunk.com