Gwyneth Montenegro sa 12 rokov živila najstarším remeslom a dokopy mala v posteli viac ako desaťtisíc chlapov. Dnes má 39 rokov a svoju hriešnu minulosť sa rozhodla zmapovať v knihe, kde uviedla všetky skúsenosti a zistenia, ktoré sú viac ako šokujúce!Nechcú tvrdý se*

Bývalá milovníčka mužov priznala, že minimum klientov túžilo po niečom radikálnejšom. Dokonca aj experimenty v posteli boli zriedkavé. Chlapi od nej predovšetkým žiadali klasických se*.

Chcú sa rozprávať

Väčšina klientov sa s Gwyneth chcela rozprávať z jednoduchého dôvodu. Okrem se*u im chýbala aj blízka osoba, ktorá by prejavila porozumenie. Po nežnôstkach túžili až potom, ako sa jej vyrozprávali zo svojich radostí, ale aj starostí.

 movie salute austin powers mike myers international man of mystery GIF

Chcú sa cítiť ako poriadni chlapi a diktovať si pravidlá

Nie je prekvapením, že vyslúžilú spoločníčku navštevovali predovšetkým zadaní muži. Väčšina sa v posteli riadila podľa pravidiel manželky. Alternatívou sa stala Gwyneth, ktorá klientov na slovo poslúchala a robila presne to, čo jej diktovali.

Sú nervózni z ráznych žien

Feminizmus má v dnešnej dobe rastúcu tendenciu, čo zapríčiňuje zmätok v spoločenských vzťahoch. Muži nevedia, ako sa majú k ženám správať. Nevedia nájsť hranicu medzi gentlemanom a frajerom. Ak otvoria dáme dvere, nevedia, či sa im poďakuje alebo vynadá, keďže je tento úkol schopná spraviť aj sama.

Zdroj | Foto: news.com, facebook, instagram, twitter