Život v 21. storočí nám uľahčujú rôzne technické výdobytky či aplikácie. Ak sa nemôžeme dostať na nejaké miesto, môžeme si ho jednoducho prezrieť cez Google Street View, ktorý má zmapovaný takmer každý dostupný kúsok na našej Zemi. Niekedy však zachytí aj to, čo by sme nechceli.

Predstavte si situáciu… stojíte na ulici a zrazu okolo vás prejde auto spoločnosti Google a zachytí vás. Aká je pravdepodobnosť, že sa objavíte na internete? Ak vyzeráte podozrivo či vtipne, tak naozaj veľká! Presne toto sa stalo chlapíkovi, ktorý nenápadne stál na ulici, no pohľad na jeho nohavice je dosť znepokojujúci. A čo je ešte čudnejšie, že dva mesiace pred zverejnením tejto fotografie na svoj Facebook napísal: „Práve som na seba vylial polovicu leštidla. Išiel som von na slnko, aby mi nohavice uschli, keď okolo mňa prešlo auto Google. Očakávajte ma čoskoro na Street View. Budem ten chlap, čo sa počúral.“

Nuž, ťažko povedať, či hovorí pravdu alebo len nechcel vyzerať trápne. Každopádne, táto fotka pobavila nejedného človeka, ktorý ju uvidel.

1

2

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: mirror.co.uk, Pixabay