Golfová sezóna 2015 preletela veľmi rýchlo a ostáva nám už len posledné kolo vašej obľúbenej zdravej golfovej túry GOLF CHALLENGE 2015 tentokrát by OPEL.

Veľké boje o dovolenku od cestovnej kancelárie Aeolus pokračujú. Priebežný víťaz eklektiku už má len 66 rán!! Tešíme sa na vás na finálovom kole 17.10. 2015, čo je už túto sobotu.

26.9. bolo na programe 7. kolo vašej obľúbenej túry GOLF CHALLENGE, deň predtým však príroda natoľko poliala trávičku v Báči, že sme boli nútení termín turnaja presunúť. Našťastie sa to vďaka ústretovosti vedenia ihriska podarilo hneď ďalšiu sobotu a turnaj sa konal 3.10. Generálnym partnerom 7. kola bola silná medzinárodná právnická spoločnosť BBH – Iba tri písmená predstavujú skúsený tím právnikov s bohatou praxou v najrôznejších oblastiach práva. A ešte niečo ˗ veľké nadšenie pre každý nový prípad. Stačí povedať a môže to byť ten váš. Úspechy našich klientov hovoria za nás. Zároveň špeciálnym partnerom túry bola spoločnosť CEE COLLECT Slovakia: Ako správca rizikových aktív klientov pokrýva všetky činnosti spojené s due diligence, valuáciou, stanovovaním bonity portfólií nesplácaných pohľadávok, prípravou recovery stratégií spolu s modelingom budúceho cash flow a ich následnou realizáciou s jediným cieľom – maximalizácia finančného uspokojenia klienta.