ManMagazin.sk je exkluzívnym mediálnym partnerom golfovej túry GOLF CHALLENGE 2015 by OPEL, preto vám ako prví prinášame článok z veľmi vydarenej akcie spojenej s Dňom detí. :)

Po upršanej noci svitol vo Weltene v Báči krásny slnečný deň. Už od skorého rána tu bol čulý ruch. Prípravy golfového turnaja, príchod prvých golfistov, rozbaľovanie atrakcií pre deti, kosenie ostávajúcich trávnatých plôch, rozmiestňovanie lôpt na driving range, zahrievanie grilov a iné práce.

Popri 2. kole “zdravej” golfovej túry GOLF CHALLENGE 2015 by OPEL sa na začiatku sezóny organizátori rozhodli pokračovať už druhú sezónu vo svojej tradícii a zorganizovali pre deti (nie len golfistov) v Báči aj sprievodný program.

Na deťúrence čakali zaujímavé atrakcie. K dispozícii bol veľký skákací hrad, maľovanie na tvár, učenie tanca s tanečnou skupinou eSdance, tanečné a gymnastické cviky, golfový tréning, rôzne súťaže o ceny a medaile, občerstvenie, preliezky a húpačky a veľa veľa sladkostí.

deti1

Na svoje si prišli aj mamičky, resp. návštevníčky. Čakali na ne profesionálky z Work in balance, ktoré sa postarali o ich nechty, pleť, zdravú stravu a poradenstvo. Svoje miesto tu mali aj páni. Mohli si priamo na mieste dať zmerať svoje miery a nechať si ušiť oblek, košeľu alebo tašku na mieru z kvalitných látok od pánov z firmy EZRA BRATISLAVA. Celodennú akciu moderovala Didiana (Dagmar Dianová). Toto všetko bolo pre návštevníkov pripravené celkom zadarmo.

Viac ako 100 detičiek rôzneho veku sa tešilo spolu s nami pripraveným atrakciám a na našu radosť ostali takmer všetky “stoličky” zaplnené až do úplného konca a vyhlásenia výsledkov. Po nich nasledovala tombola – výťažok bude venovaný Nadácii Mariána Gáboríka, ktorá je záštitou série zdravých golfových turnajov GOLF CHALLENGE 2015.

V golfovom turnaji sa bojovalo do posledného úderu. Tento ročník sa totiž séria turnajov GOLF CHALLENGE zmenila na tzv. Eklektik (z každého kola sa vyberajú najlepšie zahraté jamky a ich súčet dá na záver víťaza) a veľkou motiváciou je hlavná výhra od cestovnej kancelárie AEOLUS – týždeň s all inclusive v Turecku. V tomto kole 1. miesto v A kategórii obsadil Korčuška Peter s náskokom 4 rán, za ním Zeman Marián a na 3. mieste tesne Borguľa Karol. V B kategórii sa najviac darilo Jánovi Velčicovi, ktorý tesne porazil Martina Gergelyho. Tretí skončil Ladislav Németh. V C kategórii vyhral skvelým výkonom mladučký junior Gabriel Onduš pred Michalom Gubom a Romanom Takáčom.

Gratulujeme víťazom k skvelým výkonom a tešíme sa na všetkých ešte v šiestich kolách, z ktorých je najbližšie 21. júna.

Sme radi, že sa nám vďaka našim partnerom podarilo zorganizovať takúto akciu a veľká vďaka patrí aj ihrisku Welten v Báči, kde nám vytvorili veľmi príjemné podmienky na uskutočnenie spomínaného Dňa detí.