Rok sa s rokom stretol a začala sa nová golfová sezóna. A s ňou začala aj vaša obľúbená túra GOLF CHALLENGE 2015. Opäť sme pre vás pripravili 8 turnajov na skvelom ihrisku Welten v Báči.

Tentokrát bola generálnym partnerom predajňa golfového vybavenia GOLF USA. Tesne vedľa Sviatku práce prišlo do Báču napriek nepriaznivým predpovediam počasia mnoho golfistov. Ceny a krásne trofeje od umelca Achilleasa Sdoukosa odovzdával v prvom kole Peter Sklár. Z umiestnenia a dobrých výkonov sa tešili nasledovní hráči:

V A-kategórii na rany s vyrovnaním s HCP od +4 do 15,0 sa na “bedni” umiestnili: 1. miesto – Sándor Arpád (78/65 rán brutto/netto), 2. miesto – Gunda Pavol (84/68 rán brutto/netto) a 3. miesto – Kiss Imrich (86/69 rán brutto/netto). Krásny výsledok 78 brutto rán…gratulujeme “Arpi”.

V B-kategórii STB netto HCP od 15,1 do 25,0 skončili na prvých 3 priečkach: 1. miesto – Abdellaoui Imed (41 stb.), 2. miesto – Vyskoč Boris (37 stb.) a 3. miesto – Jančovič Patrícius (36 stb.).

V C-kategórii STB netto HCP od 25,1 do 54 (braný HCP 36) boli najlepší: 1. miesto – Halomhegyi Juraj (43 stb.), 2. miesto – Šlapák Marián (43stb.) a 3. miesto – Sučák Martin (41 stb.).

Tešíme sa na vás 31. mája, kde popri turnaji robíme aj Deň detí!