Túto sobotu sa v Báči odohralo VI. kolo série golfových turnajov GOLF CHALLENGE 2014.

IMG_1539

Napriek tomu, že predpovede počasia na 23. august vôbec nevyzerali ružovo, na golfový turnaj sa prihlásilo množstvo súťaženia chtivých golfistov a za odvahu sa na nich usmialo slnko. Tento rok mali účastníci našej túry už po druhýkrát šťastie a búrka ich obišla. Pršať začalo až tesne pred vyhlásením C-kategórie, keď už boli všetci hráči v bezpečí pod strechou.

foto-flight1

Počas celého dňa bolo takmer bezvetrie a tak sme sa tešili na super výsledky.

V A-kategórii na rany s vyrovnaním s HCP od +4 do 15,0 zahral 67 rán Peter Živner, ktorý o ranu (po vyrovnaní HCP) porazil Vladimíra Míčka. Na treťom mieste sa umiestnil Miroslav Fančovič (70 rán netto).

V B-kategórii STB netto HCP od 15,1 do 25,0 najlepšie zabojoval Jaroslav Badinka (40 stb.), ktorý lepším výsledkom na druhej deviatke porazil Róberta Potockého taktiež so 40 stb. 3. miesto si vybojoval Radoslav Figula (39 stb.).

V C-kategórii STB netto HCP od 25,1 do 54 skončil na 1. mieste – Sebastian Nagy (42 stb.), 2. miesto – Marián Šlapák (41 stb.) a 3. miesto – Halomhegyi Juraj (38 stb.).

Ďakujeme našim partnerom, gratulujeme víťazom a tešíme sa na vás pri ďalšom kole, ktoré sa koná 27. septembra.