Čítate správne, po nórskom pobreží sa skutočne potuloval veľký stoporený penis a dokonca striekal na ľudí.Túto absurdnú kampaň, ktorá si za úlohu kladie šírenie osvety v oblasti rizík pohlavných chorôb a dôležitosti používania kondómov, si vymyslela dobročinná organizácia zo Sandefjoru. Pre túto príležitosť si spoločnosť našla 19-ročného brigádnika menom Philip van Eck.

Mladého muža teda navliekli do obleku stoporeného penisu a vyslali do ulíc ostrekovať okoloidúcich. V samotnom Nórsku sa ohlasy na túto kampaň rôznia. Zatiaľ čo skupina ľudí nad 30 rokov ju považuje za hlúpu či dokonca urážajúcu, ľudia do 30 rokov sú o niečo tolerantnejší a berú ju s humorom. Ako prezradil samotný Filip, niektorí ľudia sa s ním dokonca chceli vyfotiť a miestami sa cítil byť zneužitý. Nuž, možno sa mu podarí pomocou podobných brigád nájsť aj frajerku. Ako sa môžete presvedčiť aj u nás, ženy v dnešnej dobe rajcuje všeličo.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!