Stačilo jediné video, na ktorom šedivý Talian zatancoval so svojou snúbenicou, a z priemerného užívateľa fotografickej sociálnej siete sa razom stala hviezda hodná Hollywoodu. Gianluca Vacchi sa zjavil ako prízrak a v súčasnosti už jeho profil na Instagrame sleduje viac ako 3,5 milióna užívateľov! Ale kto vlastne ten Gianluca je?Gianluca Vacchi sa narodil 5. augusta 1967, po štúdiu na univerzite v Bologne začal pracovať v rodinnom biznise, ktorý založil jeho otec. Nejde však o malú rodinnú firmičku, ale o medzinárodne pôsobiace impérium IMA – Industria Macchine Automatiche S.p.A. Spoločnosť s ročným obratom vyše miliardy eur pôsobí v priemysle na spracovanie a balenie liečív, potravín a kozmetiky. Gianluca sa však nespoliehal iba na “povolanie syn”, ale pracuje aj v biznise s hodinkami ToyWatch a venuje sa svojmu úspešnému webu GVlifestyle.

Stačilo jediné video

Taliansky playboy sa stal populárnym viac-menej vďaka jedinému tanečnému videu, kde so svojou snúbenicou predviedol zábavnú choreografiu pri bazéne. Odvtedy z neho svet doslova šalie!

Plavky, pyžamo a obleky

Talianskeho žrebca môžete najčastejšie vidieť oblečeného v plavkách. V rámci svojho životného štýlu prakticky veľa oblečenia nepotrebuje, pri bazéne by zbytočne strácalo farbu od slnka. Keď sa však oblečie, stojí to za to! Obľubuje extravagantné pyžamá a rád si ich oblieka aj ako denný a v podstate spoločenský outfit. No ak treba, oblečie si oblek či smoking a vtedy Gianlucovi naozaj nie je čo vytknúť.

Hot doesn't exist for dandies😉 #gvlifestyle

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

Laughing and dancing couple #gvlifestyle

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

Rolls Royce a Harley

Ak ste čakali rozsiahly vozový park, budete sklamaný. Na fotografiách vidno Gianlucu najčastejšie za kormidlom jachty. Keď však vyrazí na cesty, spoločnosť mu robí nádherný červeno-strieborný Rolls Royce Wraith alebo čierny Mercedes G. Dvojkolesovú radosť mu prináša krásny motocykel Harley Davidson či najnovší prírastok – mužná Vespa.

Reversing roles #gvlifestyle #harleydavidson #vespa

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

Towards Milano #gvlifestyle

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

50 na krku, 6 na bruchu

Do oslavy životného jubilea 50 rokov ostáva Gianlucovi necelý rok, no za svoju postavu a vzhľad sa vôbec hanbiť nemusí, práve naopak. Závidieť mu môže drvivá väčšina mladších chlapov! Vo forme sa udržiava pravidelným cvičením a pravdepodobne aj mladou snúbenicou.

La fatica premia…thanks , Enjoy @andreagattifitness #gvlifestyle #gvfitness

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

Balance in life is very important #gvlifestyle

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

Enjoy dancing training #gvlifestyle

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

Taliansky Dan Bilzerian?

Asi nie. Hoci sa po prvých zábleskoch Gianlucovej popularity objavovalo práve časté porovnávanie s Danom Bilzerianom, tento taliansky džentlmen je oveľa umiernenejší. Jeho život je síce jedna veľká party, nie však tak promiskuitná ako v prípade amerického boháča. Zdá sa, že snúbenica Giorgia Gabriele to so svojim partnerom vyhrala.

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jakub
Sleduje témy, ktoré hýbu svetom. Žije autami, technikou, ženami. Žije na webe a prináša informácie o všetkom, bez čoho sa žiaden náš čitateľ nezaobíde.