Bez pochýb môžeme konštatovať, že sa sexy ruská modelka nápadne podobá na americkú superhviezdu Angelinu Jolie. Zvodné modré  oči a  pery, krásna tvár, dokonalá postava a vždy upravené vlasy. Taká je jedna z najsexi žien na Instagrame – Galinka Mirgaeva.Prekrásna Ruska sa narodila v roku 5. júla 1987 v meste Perm. Vyrastala v bohatej ruskej rodine, čo iste znamenalo aj jej kariérny postup, vyštudovala univerzitu v Perme. Táto 1,78-metra vysoká sexica má na Instagramovom konte viac ako 1,4 sledovateľov a komunikuje s nimi prevažne vo svojom materinskom jazyku. Nám to rozhodne nevadí, pretože sa stačí pozrieť na jej krásne fotky a podlomia sa nám kolená.

Ak  Galinka práve nefotí nové kolekcie plaviek, venuje sa cestovaniu, športu, tancu, yoge a maľovaniu. Jej fotky zachytávajú momentky z rôznych kútov sveta, klasické selfíčka v plavkách alebo spodnom prádle a v jej repertoári nájdeme tiež fotky z posilňovne. Ak ešte nie ste na Instagrame, tak Galinka Mirgaeva je ten správny dôvod, aby ste túto skutočnosť zmenili!

Galinka Mirgaeva

Galinka Mirgaeva 1

Galinka Mirgaeva 2

Galinka Mirgaeva 3

Galinka Mirgaeva 4

Galinka Mirgaeva 5

Galinka Mirgaeva 6

Galinka Mirgaeva 7

Galinka Mirgaeva 8

Galinka Mirgaeva 9

Galinka Mirgaeva Bikini 11311631_911681938871057_1432921830_n Galinka Galinka Mirgaeva

Galinka Mirgaeva 10

Galinka Mirgaeva 11

Galinka Mirgaeva 12

Galinka Mirgaeva 13

Galinka Mirgaeva 15

Galinka Mirgaeva 16

Galinka Mirgaeva 17

Sexi Galinka Mirgaeva

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.