Pred týždňom sa konala najväčšia a najprestížnejšia fashion show na svete! Možno ste si teraz povedali – “Prečo by ma toto malo zaujímať?!” Len scrollujte ďalej. :)Nejedná sa totiž len o najväčšiu módnu udalosť roka, ale aj o sústredenie najkrajších žien sveta na jednom mieste a ešte k tomu v luxusnej spodnej bielizni! Už vás to zaujíma, že? :) Okrem krásnych modeliek však na šou vystúpila aj spevácka hviezda Selena Gomez s anjelsky detským kukučom a výstrihom až po pupok. Jej prítomnosť údajne zapríčinila neúčasť Justina Biebera. Žeby to bolo preňho príliš bolestivé?

A tú sú už najväčšie hviezdy večera :)

Adriana Lima

Zúčastnila sa veľkolepej show už po šestnástykrát. Patrí medzi najlepšie platené modelky sveta. Mali ste ju možnosť zazrieť aj v seriáli How I met your mother. Brazílčanke neodolal ani Lenny Kravitz či Princ Wenzeslaus z Lichtenštajska. Momentálne je čerstvo rozvedená. Ale na to, že už NBA hráčovi Markovi Jarićom porodila deti, má skvelú postavičku, čo myslíte?

adriana lima

Candice Swanepoel

27-ročná rodáčka z Juhoafrickej republiky. Podľa Forbes patrí medzi 10 najlepšie zarábajúcich modeliek sveta. Dokonca vyzerá skutočne ako anjel a dostala prestížnu možnosť predviezť Royal fantasy bra, čo je podprsenka za neuveriteľných 10 miliónov dolárov! Od svojich 17 rokov chodí s brazílskym modelom Hermannom Nicolim a v tomto roku ohlásili zásnuby.

candice

Alessandra Ambrosio

Brazílska modelka a herečka, ktorá je jedným z najznámejších anjelikov Victoria Secret’s show. Pravidelne je radená medzi 100 najkrajších žien planéty. Taktiež sa objavila v seriáli How I met your mother alebo v bondovke Casino Royal. Jej manžel je podnikateľ Jamie Mazur a majú spolu dve deti.

alessandra

small_151111-060211_mi111115est_914-682x1024

fashion-curation-emil-magazine-fashionq-vol21-main

victoria secret

victoria2victoria3victoria4maxresdefaultFoto: victoriassecret.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marlen D
Som renesančný človek, zaujíma ma všetko od módy až po kvantovú fyziku. Som kino-maniak a knihomol, zároveň milujem party, adrenalín a cestovanie. A stále vysím na fb. Niekedy ani nechápem ako to môžem všetko stíhať :)