Julia Günthel je krásna umelkyňa, ktorú celý svet pozná pod menom Zlata. Táto ohybná kráska budí dojem, že snáď nemá ani kosti. Má len tridsať rokov, ale v živote už dosiahla veľa úspechov.Narodila sa v Kazachstane a už v štyroch rokoch si jej výnimočný talent všimla učiteľka v materskej škole. Od ôsmich rokov navštevovala cirkusovú školu a v desiatich sa po prvýkrát objavila na javisku ako „hadia žena.“ V Rusku ju však neocenili tak, ako čakala, preto sa vo svojich 16 rokoch spolu s rodičmi presťahovala do Nemecka, kde žije doteraz. Dokonale ohybné telo ukázala aj ako herečka v niekoľkých filmoch.

Svoje miesto dostala aj v knihe Guinessových rekordov, keď dokázala svoje telo vmestiť do sklenenej kocky o rozmeroch 50x50x50 centimetrov. Pred dvoma rokmi nafotila kalendár, aby potešila svojich fanúšikov a predstavila v ňom samú seba vo veľmi neobvyklých pozíciách v kancelárii.

V čom sa skrýva tajomstvo jej ohybnosti?

Nemeckí špecialisti zistili, že za všetkým je anomália jej tela. Zlata má väzy rovnako ohybné ako kojenci. Ale musíme spomenúť aj jej každodenné tréningy, aby bola stále vo forme. Svojimi vystúpeniami vyráža dych všetkým divákom a jej popularita stále rastie.

 

z20 z19 z17 z18 z13 z10

zlata menšia

z15 z14 z12 z11 z9 z8 z7 z6 z5 z4 z3 z2

Zdroj: facebook.com, zlata.de, incrediblethings.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Janka K
Človek, ktorý rád na sebe pracuje a je spokojný vtedy, keď sú spokojní jeho najbližší :)