Keď Joseph Shivers vynašiel legíny, asi netušil, že nebudú pre každého. Pravdupovediac, hodia sa len slečnám, ktoré skutočne vyzerajú k svetu a majú dobrú postavu. Nájdu sa však aj také ženy (ale aj muži!), ktoré si aj napriek nadváhe a neforemnej postave dokážu na seba natiahnuť tento kus oblečenia. A dokonca si myslia, že sú ešte aj sexy! OMYL, milé dámy, pozrite sa ako vyzeráte! Až nám to trhá žily! 

Ako nenosiť legíny FAIL Ako nenosiť legíny FAIL 1

Ako nenosiť legíny FAIL 3 Ako nenosiť legíny FAIL 4 Ako nenosiť legíny FAIL 5 Ako nenosiť legíny FAIL 6 Ako nenosiť legíny FAIL 7 Ako nenosiť legíny FAIL 8 Ako nenosiť legíny FAIL 9 Ako nenosiť legíny FAIL 10 Ako nenosiť legíny FAIL 11 Ako nenosiť legíny FAIL 12 Ako nenosiť legíny FAIL 13 Ako nenosiť legíny FAIL 14BONUS 1: Tak toto sme nepochopili už vôbec! Žena tmavšej pleti a dá si takéto legíny? WTF? Žiadna sebareflexia?

Ako nenosiť legíny FAIL 2

BONUS 2: Takto by sme si to teda vedeli predstaviť :P

Ako legíny nosiť

Zdroj: collegehumor.com | Foto: faxo.com, twitter.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.