Slovenský hokejista Tomáš Tatar prežíva počas svojej prvej sezóny v kanadskom Montreale Canadiens výborné obdobie. Darí samu po hokejovej stránke, ale i po tej osobnej. Už niekoľko mesiacov tvorí pár s krásnou Slovenkou Veronikou a pozrite, ako jeho priateľka vyzerá v plavkách!

Tomáš Tatar zažíva po turbulentnej sezóne 2017/2018 extrémne vydarený ročník. V minulej sezóne musel zvládnuť trejd z milovaného Detroitu do Vegas, odkiaľ ho však cez leto opäť vymenili, tentokrát do Montrealu Canadiens. V drese “The Habs” sa slovenskému krídelníkovi darí výborne, veď po 69 zápasoch má na svojom konte 50 kanadských bodov za 22 gólov a 28 asistencií.

Tomášovi sa podľa príspevkov na Instagrame zjavne darí aj v osobnom živote, pretože si užíva spoločnosť krásnej slovenskej blondíny Veroniky. Priateľka nášho reprezentanta je však pekná nielen do tváre, ale aj jej postavička znesie aj tie najprísnejšie kritériá. Svedčia o tom aj zábery, ktoré ma na svojom profile v uložených Insta Stories. Tieto fotky stoja za pohľad!

Veronika Vevuška

Spomínané fotky nájdete –TU–

Foto: Instagram/Veronickavevuska, Instagram/Tomastatar90

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D