Povedzme, že ste mladý, zrelý muž (vekové pásmo nie je ohraničené). Máte prácu, ktorá vás baví a frajerku ktorá… Ktorá čo? Vás vie dobre uspokojiť? Poďme si rozobrať najčastejšie „príčiny“ toho, prečo sme ochotní už v mladom veku urobiť takú zásadnú chybu menom partnerský vzťah. 

1. Pravidelný se*

Áno, prídete domov a môžete si zašukať, to je super. Spredu, zozadu, zhora, zdola a všetky tie polohy, ktoré vie, že máte rád a vy viete, že ona má rada. Teda hlavne ťahy, dotyky, prsty, a iné fuj-fuj vecičky, ktoré vám rada urobí, aby ste si užili. No počkať, vlastne, ruku na srdce, všetky??? Jasné, že nie. Žiadna frajerka nechce robiť všetko, po čom si zažiadate, alebo, a to je diskutabilné či je to horšie alebo nie, ani o nich nevie, pretože tie predstavy sú z kategórie nevysloviteľné.

Manmagazin.sk Tip: Každý z nás sa aj tak teší, kedy už frajerka niekam vypadne, aby si to mohol urobiť sám a poctivo a podľa svojich (fuj-fuj) predstáv. Bojíte sa, že prídete o fyzický kontakt? Nájdite si milenku podľa nášho návodu.

upratovacka-zena-priatelka

2. Upratovačka

Milé čitateľky, radi by sme vám týmto oznámili, že sa nachádzate na magazíne, určenom striktne pre mužov a vaše momentálne psychické rozpoloženie zapríčinené týmto podnadpisom vzniklo z vašej ďalšej vlastnosti, ktorú popíšeme nižšie. Pre vaše dobro sa teraz zhlboka nadýchnite a ideme spolu a pomaly: wé wé wé, bodka, burlivevino, bodka, markiza, bodka eska.

Dobre páni a my môžeme pokračovať. Áno je to tak, všetci si to pekne priznajte, komu sa chce skladať ponožky, umývať okná. Baj-du-vej, viete, že treba umývať vaňu, kachličky v kúpeľni alebo vodovodnú točku od vodného kameňa? Aha. Jasné, že každému z nás vyhovuje, že sa o tieto vecí stará frajerka bez toho, aby sme o tom vôbec vedeli. Bez toho, aby sme vôbec vedeli, že je také niečo treba urobiť. Ako by povedala hlavná postava vo filme Tacho: nech sa nemusím starať ani o k*kot.

Manmagazin.sk Tip: Upratovanie 1x týždenne profesionálnou „gazdinou“ stojí omnoho menej, ako by ste si mysleli. Pogooglujte nejaké služby. Prídu, všetko dajú na poriadok podľa vašich predstáv. Toho, čoho sa nemajú dotýkať, sa dotýkať nebudú a vždy všetko upracú rovnako. O hodinku ani neviete, že ste niekoho mali v byte. A ak získajú dôveru, môžu to robiť aj vtedy, keď nie ste doma.

3. Pocit mať niekoho pri sebe

Väčšina z nás, aj keď sme muži – samci a je nám geneticky daná schopnosť prežiť o samote, na love, vo vojne, sme hlboko vo vnútri, vo svojej podstate krehké bytosti, ktoré si vyžadujú starostlivosť. Nie nadarmo sa hovorí, že chlap si myslí, že je vážne chorý, už keď má soplík. Ten pocit, že „pre niekoho bojujeme“ je nám jednoducho  daný do vienka, potrebujeme sa k niekomu vrátiť, cítiť, že keď pracujeme, robíme to pre niekoho, že to má ďalší, vyšší zmysel. No a v neposlednom rade potrebujme starostlivosť, obskakovanie, ošetrovanie a jednoducho to tuťuli-muťuli, ktoré nám raz za čas príde fajn.

Nie nadarmo sa hovorí, že chlap si myslí, že je vážne chorý, už keď má soplík.

Manmagazin.sk Tip: Ste už úplne na hlavu? Máme 21. storočie, plno osamelo žijúcich mladých kariérychtivých mestských žienok, ktoré vyhľadávajú nezáväzný vzťah, ehm, … se*. Plus ešte väčšie množstvo slobodných mamičiek, ktoré denne túžia po tom, aby ich niekto konečne poriadne pretiahol. Toto všetko sú dievčatá, ktorých máte okolo seba mraky, stačí iba otvoriť oči a vedieť, ako na to. Tieto žienky sa s vami vedia podeliť o pocit „mať niekoho pri sebe“, ako bonus dostanete to, že ak budete chcieť prežiť deň, kedy nebudete chcieť mať niekoho pri sebe, tak jej jednoducho nezavoláte a na druhý deň jej poviete, že ste mali niečo dôležité.

nakupujuca-priatelka

4. Nákupčia

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ondrej
Šéfredaktor a zakladateľ. Stará sa o štruktúru magazínu, robí väčšinu hlavných rozhovorov, technologických a auto-moto článkov. O to, aby boli naši čitatelia spokojní sa stará osobne a dlho do noci odpovedá na ich e-maily a správy na Facebooku.