Latinskoamerické ženy sú známe svojou krásou, nespútanosťou a peknými krivkami. Niet divu, že do rolí televíznych rosničiek vyberajú majitelia televízií tie najkrajšie a najlepšie. Vedia presne, aký majú ich tamojšie ženy potenciál. Preto sme si pre vás pripravili prvý zoznam tých najse*y latinskoamerických rosničiek, ktoré vám príjemne prekrvia cievy v tele.Yanet Garcia

kras_rosnicka1

Mladučká (25 ročná) hviezdička mexickej televízie, ktorá sa stala senzáciou v minulom roku. O tejto kráske sme sa už dávnejšie zmienili, viac foto a info o nej nájdete TU.

Susana Almeida

kras_rosnicka2

Susana je moderátorka počasia pre televíznu stanicu Televisa Guadalajara. Jej celé meno je Susana Madelin Almeida Medina a pochádza z Mexika. Má sladkých 21 rokov.

Mayte Carranco

kras_rosnicka3

Narodila sa 2. septembra 1984. Pracuje pre TV stanicu Televisa Monterrey v Mexiku. Nafotila niekoľko dráždivejších fotografií.

Mary Gamarra

kras_rosnicka4

Táto rosnička pracuje v televízii Telemundo už 15 rokov, no stále jej to neuberá na kráse. Je už 7 rokov vydatá a má dvoch synov.

Marilu Kaufman

kras_rosnicka5

Celým menom Marilu Almaguer Kaufman sa narodila presne na Vianoce 1987. Pochádza z mesta Monterrey, kde aj pracuje pre miestnu stanicu rovnakého mena, ako je názov mesta.

Keren Rios

kras_rosnicka6

Do Mexico City sa presťahovala, keď mala 15. Skutočný vek o sebe tají. Táto obdarená rosnička pracuje pre stanicu TV Azteca.

Zdroj a foto: Coed.com, Youtube.com