Ak vám meno Martina Štetiarová nič nehovorí, chyba, veľká chyba. Ide totiž o majiteľku najkrajšieho tela sveta, ktoré pochádza zo Slovenska (jej výstavnú figúru si môžete pozrieť aj v článkoch ManMagazin.sk GIRL: Martina Štetiarová, víťazka súťaže najkrajšie telo sveta a Martina Štetiarová, žena s najkrajším telom sveta, si strihla rolu v Baywatchi!). Martina však nie je len modelka, ale aj  DJ-ka vystupujúca pod umeleckým menom Miss Martina DJ. A ako jej to svedčí za mixážnym pultom, si už môžete pozrieť na nasledujúcich fotografiách. Martina, alebo Miss Martina DJkde ťa môžeme vidieť ako DJ-ku?
Pracuje sa na takomto programe. Malo by to byt tour po Taliansku, aj keď času je málo, pretože väčšinu mi zaberá modeling.

jay_martina_DJ_photo (7)

Aké skladby najradšej mixuješ ako DJ?
Kings of tomorrow feat.April – Burn so Deep (Sandy’s deep burn) a GotSome – Just a Feeling (Carter Remix). Toto sú pre mňa momentálne topky :-). ️

jay_martina_DJ_photo (4) jay_martina_DJ_photo (6)

Vyjde aj nejaké tvoj DJ album?
Pracujeme na tom, určite bude a čoskoro :-).

jay_martina_DJ_photo (5)

Ktorá bola najlepšia párty, na ktorej si takto hrala?
Club Reina v tureckom Istanbule, kde som hrala ako prvá žena v histórii. Je to jeden z najlepších klubov sveta.

jay_martina_DJ_photo (3) jay_martina_DJ_photo (1)

Akú máš svoju obľúbenú hudbu?
Vlastne to, čo hrám: house a komerčný house, ale niekedy dobre padne aj poriadny český rock ako Kabat alebo Landa :).

jay_martina_DJ_photo (2)Zdroj: Jay Agency | Foto: LSZ photography

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ondrej
Šéfredaktor a zakladateľ. Stará sa o štruktúru magazínu, robí väčšinu hlavných rozhovorov, technologických a auto-moto článkov. O to, aby boli naši čitatelia spokojní sa stará osobne a dlho do noci odpovedá na ich e-maily a správy na Facebooku.