Len 18 ročný talentovaný slovenský futbalista Ondrej Chromek sa kvôli fotografii, ktorú uverejnil na sociálnej sieti, dostal do poriadnych problémov. Ondrej Chromek je mladou slovenskou futbalovou nádejou a patrí do kádra MFK Ružomberok, ale momentálne je na hosťovaní v tíme Liptovského Hrádku. Uplynulý víkend, ktorý sa na Slovensku niesol v znamení parlamentných volieb, zverejnil na svojom profile na sociálnej sieti Chromek kontroverznú fotografiu, ktorá vzbudila pohoršenie, pretože Chromek na nej imituje nacistický pozdrav, známy ako “hajlovanie”.

Hajlujúci slovenský futbalista

Samotný futbalista sa k nešťastnej fotografii vyjadril v tom zmysle, že to bola len irónia. Jeho kluby, MFK Ružomberok a Liptovský Hrádok ešte nezverejnili k tejto téme svoje oficálne stanovisko. Za všetkých to však zrejme najlepšie zhrnul kapitán Ružomberka a niekdajší slovenský reprezentant Marek Sapara, ktorý uviedol, že profesionálny športovec by takéto názory nemal prezentovať a to nielen na sociálnych sieťach, ale ani v živote.

Giorgos Katidis

Azda najznámejším futbalistom, ktorý mal podobné problémy je Giorgos Katidis, ktorý dokonca dostal za toto “hajlovanie” doživotný zákaz reprezentovať Grécko.

Foto: Facebook.com, Instagram.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D