Najočakávanejší zápas v boxe roku 2017 sa dočkal svojho termínu a aj víťaza. Po desiatich kolách zdolal Floyd Mayweather Conora McGregora technickým K.O. a dotiahol svoju šnúru víťazstiev do historického konca. 50 zápasov po sebe bez jedinej prehry!

Mayweatrher (predstavte si, že na Slovensku by sa volal májové počasie) je považovaný za jedného z najlepšie platených, ak nie najlepšie plateného športovca planéty. Príjmy tohto štyridsiatnika dosiahli hranicu miliardy dolárov! Je teda očividné, že si Floyd dopriať môže a veru si aj dopraje.

Rolls Royce, ako má Conor? Bitch, please!

Kým Conor sa na svojom instagramovom účte pravidelne fotí so svojimi Rolls Royce, každý v hodnote dvoch až troch stoviek tisíc eur, Floyd zarúbal trošku vyššie. Po slávnom zápase dorazil na afterparty na síce gýčovom, ale za to trojmiliónovom Bugatti v ohavnej červenej.

Pri výhre 300 miliónov dolárov (informácie sa rôznia) sú tri milióny iba zanedbateľnou náplasťou na ranky po tomto úžasnom výkone! Conor mal po zápase červenú akurát tak tvár od všetkých úderov od Floyda.

Všetko o autách nájdete na Carmagazin.sk — TU

Foto: Twitter, sickchirpse.com