O takmer všetkých filmoch sa popísalo už množstvo zaujímavostí, ale teraz vám prinášame pár tajomstiev z tých najväčších filmových peciek, o ktorých ste určite nevedeli.Sám doma

Môžeme nazvať kultovým filmom Vianoc. Videli sme ho už všetci a každoročne sa na ňom zabavíme rovnako. V jednej scéne Kevin vojde do izby svojho brata Buzza a vytiahne z krabice fotku tučného dievčaťa. V skutočnosti je na fotke chlap s parochňou. Režisér sa bál na fotku použiť nejaké dievča.

Najšokujúcejšie webstránky internetu

Popoluška

Aj našu Popolušku pozeráme rovnako každý rok. Predstaviteľka macochy Carola Braunbock bola Nemka no po česky rozumela. Počas celého nakrúcania hovorila len nemecky a nikto nevedel, že ostatným aj tak bez problémov rozumie. Prezradila to až na konci nakrúcania.

 

Foter je lotor

Známa rodina Jebalovcov dostala toto meno až po tom čo tvorcovia filmu naozaj našli rodinu v USA s týmto menom.

 

Hriešny tanec

Obľúbený ženský film si snáď povinne pozrel už každý chlap, ktorý ma doma partnerku. V scéne kde sa v tanečnom štúdiu Baby plazí okolo Johna na dlážke nebola povodne napísaná v scenári. Herci sa počas prestávky len takto zabávali pričom boli natočený. Režisérovi sa však snímok tak páčil, že ho zaradil do filmu.

 

Titanic

Hovorí sa, že režisér počas nakrúcania nechcel púšťať hercov na záchod preto čúrali do bazéna v ktorom sa film natáčal.

Titanic

 

Vo štvorici po opici

Táto známa partička, ktorá nás baví v kinách už toho vyviedla celkom dosť. Pamätáte si na scénu kde herec Ed Helms zistí, že mu chýba jeden zub? Pravdou je, že tento zub mu chýba aj v skutočnom živote. Pri natáčaní film si nechal odstrániť svoju porcelánovú náhradu.

 

Avatar

Tento film ležal v zásuvke od roku 1999 pretože v tej dobe bola potrebná technika taká drahá, že nikto nebol ochotný toľko investovať do projektu.

 

Pelíšky

Vo filme sa nachádza viacero scén, ktoré boli improvizáciou hercov alebo vznikli len vďaka dobrej nálade. Napríklad prskavka, ktorú Bolek Polívka zapichol do vlasov Simony Stašovej alebo erotická predohra s ťažítkom.