Ešte ani poriadne neutíchli emócie, nezložili sa boxerské rukavice, nazahojili tržné rany a už je potvrdené pokračovanie boxerského filmu Creed. Jeho príchod je naplánovaný na rok 2017!Už film Creed, ktorý sa do slovenských kín dostal len nedávno, priniesol príjemné voľné pokračovanie boxerskej legendy menom Rocky. Skvelé herecké obsadenie, perfektný soundtrack, dychberúce scény v ringu a plno nostalgických spomienok nadšencov Rockyho. Niekdajšiemu predstaviteľovi Rockyho Balbou, Sylvesterovi Stallonemu, dokonca vyniesla rola vo filme Zlatý Glóbus v kategórii vedľajšia rola. Viac o filme TU.

Čo ale fanúšikov boxerského umenia poteší viac, je informácia, že tvorcovia sa rozhodli pre pokračovanie. Creed 2 by sa tak mal priebežne objaviť na plátnach kín v novembri 2017. Hlavnú rolu by mal obsadiť Michael B. Jordan, vo vedľajšej úlohe nás snáď opäť poteší Sylvester Stalone, no otázny je režisér prvého filmu Ryan Coogler, ktorý by mal v tom čase režírovať Black Panthera.

Každopádne sa môžeme tešiť na skvelé zápasy v ringu, motivujúci príbeh mladého a perspektívneho syna Apolla Creeda a v neposlednom rade na kvalitný soundtrack k filmu.

Zdroj: comingsoon.net, Youtube.com | Foto: epsilonreviews.com